Sto NV


Z.5 Mollem 43
1730 Asse

(GPS: Assesteenweg 34, 1730 Asse)

Tel.: +32 2 453 01 10
Fax: +32 2 453 03 01
info.be@sto.com



Adviseurs gevels + verven


Mathieu Permentier
Projectcoördinator (Brussel)
0475/84.87.15
m.permentier@sto.com

Joris Cloet
Projectcoördinator (Vlaanderen)
0490/45.36.03
j.cloet@sto.com

Pascal Cremer
Projectcoördinator (Wallonië)
0492/73.60.51
p.cremer@sto.com  

Erwin Diepvens
Projectcoördinator StoVentec Glass
(Geventileerde gevelsystemen met glas)
0472/22.46.19
e.diepvens@sto.com

Koen Guldemont
Technisch-Commercieel Adviseur (Arr. Halle-Vilvoorde &
arr. Aalst-Oudenaarde-Dendermonde)
0490/41.07.53
k.guldemont@sto.com

/
Technisch-Commercieel Adviseur (West-Vlaanderen, arr. Gent-Eeklo)
0475/37.92.58

Erwin Van Evelghem 
Technisch-Commercieel Adviseur (Arr. Sint-Niklaas,
arr. Mechelen, arr. Antwerpen)
0472/85.94.08
e.vanevelghem@sto.com 

Alain Verhoeven
Technisch-Commercieel Adviseur (Arr. Turnhout)
0475/84.87.14 
a.verhoeven@sto.com

Guy Buelens
Technisch-Commercieel Adviseur (Limburg & arr. Leuven)
0494/53.01.87
g.buelens@sto.com    

Joel Nasdrovisky
Technisch-Commercieel Adviseur (Brussel)
0475/84.87.11
j.nasdrovisky@sto.com   

Francesco Curto
Technisch-Commercieel Adviseur (Waals-Brabant & Henegouwen)
0472/36.03.52
f.curto@sto.com

Frédéric Disse
Technisch-Commercieel Adviseur (Luik)
0494/53.01.82
f.disse@sto.com

Sylvia Cavedon
Technisch Commercieel Adviseur (Namen & Luxemburg) 
0475/94.28.82
s.cavedon@sto.com


Adviseurs gietvloeren en betonherstellingssystemen



Steven Gilis
Technisch-Commercieel Adviseur (België) 
0494/53.01.88
s.gilis@sto.com  


Technical Service Center (8u00 - 17u00)

Ondersteuning bij oa bouwfysische berekeningen, detailtekeningen, bestekken, toelatingen afwijkende helderheidswaarden, producttechnisch advies, voegenplannen bij keramische afwerkingen...

Tel: 02/568.09.49
tsc.be@sto.com

Veerle Ooms
Freddy Mugisha


Technische adviseurs/Demonstrateurs

Sven Mintiens
(Antwerpen, Limburg, arr. Leuven & arr. Sint-Niklaas)
0490/11.34.19
s.mintiens@sto.com  

Stefaan Kiekens 

(West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen (behalve arr. Sint-Niklaas), arr. Halle & arr. Vilvoorde)
0494/53.01.81
s.kiekens@sto.com

Jaimé Blanco
(Brussel, Luik & Luxemburg)
0475/84.87.12
j.blanco@sto.com

Thierry Janssens
(Waals-Brabant, Henegouwen, Namen)
0490/42.31.83
t.janssens@sto.com


Bestellingen

Tel: 02/568.09.43
orders.be@sto.com



Boekhouding

Tel: 02/456.81.90

Jean-Pierre Jacobs
je.jacobs@sto.com   

Nele Van den Eynden 
n.vandeneynden@sto.com